asdosidu

Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: Mar 21, 2021
Recent Ratings
Check out asdosidu's...
71 25% | 12 Monkeys (1995) - Mar 22, 2021 |
99 80% | Sans soleil (1983) - Mar 22, 2021 |
84 35% | Ivan's Childhood (1962) - Mar 22, 2021 |
88 45% | Solaris (1972) - Mar 22, 2021 |
100 95% | The Mirror (1975) - Mar 22, 2021 |
91 65% | Stalker (1979) - Mar 22, 2021 |
89 55% | Nostalghia (1983) - Mar 22, 2021 |
60 15% | The Sacrifice (1986) - Mar 22, 2021 |
99 80% | Andrei Rublev (1966) - Mar 22, 2021 |
37 5% | They Live (1988) - Mar 22, 2021 |