asenayildizz

asenayildizz
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Masum (2017) - Rated 10 Feb 2019
90 90% La casa de papel (2017) - Rated 10 Feb 2019
90 90% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 10 Feb 2019
87 76% Taxi Driver (1976) - Rated 10 Feb 2019
83 47% Mother! (2017) - Rated 10 Feb 2019
90 90% Breaking the Waves (1996) - Rated 10 Feb 2019
87 76% Loveless (2017) - Rated 10 Feb 2019
84 54% Annihilation (2018) - Rated 10 Feb 2019
75 15% England Is Mine (2017) - Rated 10 Feb 2019
90 90% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 10 Feb 2019