asherfoster

asherfoster
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Apollo 13 (1995) - Rated 24 May 2017
99 69% Hidden Figures (2016) - Rated 24 May 2017
100 87% Arrival (2016) - Rated 09 May 2017
99 69% The Imitation Game (2014) - Rated 08 May 2017
100 87% Oblivion (2013) - Rated 08 May 2017
95 46% The Prestige (2006) - Rated 08 May 2017
95 46% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 08 May 2017
95 46% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 08 May 2017
10 2% Sharknado 4: The 4th Awakens (2016) - Rated 08 May 2017
20 6% Sharknado 3: Oh Hell No! (2015) - Rated 08 May 2017