We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

asherm

asherm width="104" height="110"

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: May 10, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

92 81% Pay It Forward (2000) - Aug 18, 2020
65 18% Hancock (2008) - Aug 18, 2020
70 24% Gone Girl (2014) - Aug 17, 2020
80 46% True Lies (1994) - Aug 17, 2020
70 24% 300 (2007) - Aug 17, 2020
65 18% The Postman (1997) - Aug 17, 2020
95 91% Run Lola Run (1998) - Aug 17, 2020
95 91% The Godfather (1972) - Aug 17, 2020
98 97% Edge of Tomorrow (2014) - Aug 17, 2020
80 46% Top Gun (1986) - Aug 17, 2020