Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ashleylm

Cinema Addict - 1838 Film Ratings

Member Since: May 29, 2015

Location: Vancouver, British Columbia, Canada

more Recent Ratings
75 79% Extra Ordinary (2019) - Mar 01, 2021
77 83% Emma (1996) - Jan 03, 2021
75 79% The Two Popes (2019) - Jan 03, 2021
55 30% Fantastic Planet (1973) - Jan 03, 2021
72 76% Nosferatu (1922) - Jan 03, 2021
70 68% Forbidden Planet (1956) - Jan 03, 2021
55 30% The Devils (1971) - Jan 03, 2021
80 86% Soul (2020) - Jan 01, 2021
77 83% Sullivan's Travels (1941) - Jan 01, 2021
72 76% Godmothered (2020) - Dec 31, 2020