ashmalor

ashmalor
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love to criticize stuff.

more Recent Ratings

86 86% Blue Velvet (1986) - Rated 28 Feb 2019
61 27% The Lobster (2015) - Rated 28 Feb 2019
85 77% Eraserhead (1977) - Rated 28 Feb 2019
95 97% Predestination (2014) - Rated 28 Feb 2019
77 55% The Village (2004) - Rated 28 Feb 2019
80 69% 127 Hours (2010) - Rated 28 Feb 2019
85 77% Videodrome (1983) - Rated 28 Feb 2019
56 13% Andover (2018) - Rated 28 Feb 2019
77 55% Ready Player One (2018) - Rated 28 Feb 2019
61 27% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 28 Feb 2019