aslibozlu

aslibozlu
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% Inception (2010) - Rated 01 Sep 2020
98 79% Tenet (2020) - Rated 01 Sep 2020
90 62% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 21 Aug 2020
100 91% Shrek (2001) - Rated 21 Aug 2020
75 20% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 21 Aug 2020
100 91% The Truman Show (1998) - Rated 21 Aug 2020
95 70% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 21 Aug 2020
65 4% Blue Valentine (2010) - Rated 21 Aug 2020
80 37% Spider-Man 2 (2004) - Rated 21 Aug 2020
70 12% Her (2013) - Rated 21 Aug 2020