aspothuri

aspothuri
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 53% Singin' in the Rain (1952) - Rated 11 May 2018
85 71% Jaws (1975) - Rated 11 May 2018
95 93% The Godfather (1972) - Rated 11 May 2018
80 60% True Grit (2010) - Rated 11 May 2018
85 71% Ratatouille (2007) - Rated 11 May 2018
80 60% Friday Night Lights (2004) - Rated 11 May 2018
65 36% Captain America: Civil War (2016) - Rated 11 May 2018
10 5% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 10 May 2018
65 36% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 10 May 2018
85 71% The Social Network (2010) - Rated 10 May 2018