Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
astarecheski

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Nov 27, 2018

Location: USA

Bio: Love weird movies that push the envelope.
more Recent Ratings
Check out astarecheski's...
90 85% The Machinist (2004) - Nov 27, 2018
85 71% Under the Skin (2014) - Nov 27, 2018
87 78% Being John Malkovich (1999) - Nov 27, 2018
70 27% The Conjuring (2013) - Nov 27, 2018
80 56% Pineapple Express (2008) - Nov 27, 2018
100 98% There Will Be Blood (2007) - Nov 27, 2018
75 39% The Mummy (1999) - Nov 27, 2018
65 17% This Is the End (2013) - Nov 27, 2018
90 85% Let the Right One In (2008) - Nov 27, 2018
90 85% The Blair Witch Project (1999) - Nov 27, 2018