astingymiser

astingymiser
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 70% 12 Angry Men (1957) - Rated 03 Jul 2016
35 8% Super 8 (2011) - Rated 03 Jul 2016
43 22% Battle Royale (2000) - Rated 03 Jul 2016
70 75% The Rocketeer (1991) - Rated 03 Jul 2016
45 26% Persona (1966) - Rated 03 Jul 2016
50 38% Air Force One (1997) - Rated 03 Jul 2016
50 38% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 03 Jul 2016
28 4% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 03 Jul 2016
46 29% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Jul 2016
42 20% The Simpsons Movie (2007) - Rated 03 Jul 2016