ataozcann

ataozcann
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: Turkey
Age: 25
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sci-fi lover..

more Recent Ratings

100 75% Up (2009) - Rated 12 Oct 2016
98 47% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Oct 2016
100 75% In Time (2011) - Rated 12 Oct 2016
95 31% Suicide Squad (2016) - Rated 08 Oct 2016
95 31% Parker (2013) - Rated 08 Oct 2016
95 31% Non-Stop (2014) - Rated 08 Oct 2016
95 31% Equilibrium (2002) - Rated 08 Oct 2016
95 31% World War Z (2013) - Rated 08 Oct 2016
100 75% Snowden (2016) - Rated 08 Oct 2016
90 10% Unstoppable (2010) - Rated 08 Oct 2016