Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
atherif

Film Freak - 708 Film Ratings

Member Since: Apr 27, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
50 19% Planet 51 (2009) - May 10, 2021
55 23% Dota: Dragon's Blood (2021) - May 02, 2021
77 73% Primal (2019) - Apr 22, 2021
75 66% Samurai Jack (2001) - Apr 22, 2021
60 29% Dawn of the Dead (2004) - Apr 22, 2021
60 29% Carniv├ále (2003) - Apr 21, 2021
62 32% Pandorum (2009) - Apr 09, 2021
75 66% Star Wars: Clone Wars (2003) - Apr 07, 2021
55 23% Star Wars: The Clone Wars (2008) - Apr 07, 2021
80 83% The Mandalorian (2019) - Apr 07, 2021