We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
atifa

Flick Fan - 70 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2020

Location: Iran

more Recent Ratings
70 80% The Innocents (2016) - Oct 09, 2020
60 37% Splendor in the Grass (1961) - Oct 09, 2020
57 30% Misery (1990) - Oct 09, 2020
67 70% The Green Mile (1999) - Oct 09, 2020
70 80% Breathe (2017) - Oct 09, 2020
56 28% Auf der anderen Seite (2007) - Oct 09, 2020
50 15% The Dressmaker (2015) - Oct 09, 2020
60 37% A Pure Formality (1994) - Oct 09, 2020
70 80% Ratatouille (2007) - Oct 09, 2020
65 58% Shaun of the Dead (2004) - Sep 11, 2020