atkafasi

atkafasi
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2013
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 71% The Man from Earth (2007) - Rated 20 Jul 2013
88 89% 12 Monkeys (1995) - Rated 20 Jul 2013
90 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 20 Jul 2013
85 77% Taxi Driver (1976) - Rated 20 Jul 2013
80 51% The Reader (2008) - Rated 20 Jul 2013
91 97% Pulp Fiction (1994) - Rated 20 Jul 2013
78 39% Beynelmilel (2006) - Rated 20 Jul 2013
75 25% Propaganda (1999) - Rated 20 Jul 2013
77 33% The Da Vinci Code (2006) - Rated 20 Jul 2013
84 71% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Jul 2013