atore

atore
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2007
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 15% Commando (1985) - Rated 14 Oct 2007
"Classic Arnie...worth watching as a laugh...."
87 96% American History X (1998) - Rated 14 Oct 2007
"Just an amazing story....its got a bit of everything in it."
70 62% Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Rated 14 Oct 2007
"Best of the three new starwars movie..but still not as good as the old ones."
60 37% The Ladykillers (2004) - Rated 14 Oct 2007
"Funny but slow at times"
70 62% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 14 Oct 2007
"Hilarious movie"
60 37% 300 (2007) - Rated 14 Oct 2007
"Good but dissapointing."
85 90% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Oct 2007
"Amazing movie...not as good as the autobiographical book but still ver entertaining"
40 6% Fantastic Four (2005) - Rated 14 Oct 2007
"Such a terrible movie. Only the start was cool cause of the effects and that's about it."
80 81% Sin City (2005) - Rated 14 Oct 2007
"Brilliant movie...like the comics"
70 62% Falling Down (1993) - Rated 14 Oct 2007
"Classic.....good!"