Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
atsjo

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Mar 31, 2019

Location: Norway

more Recent Ratings
40 2% Logan (2017) - Apr 16, 2019
50 6% Night Is Short, Walk on Girl (2017) - Apr 15, 2019
80 27% Call Me by Your Name (2017) - Apr 15, 2019
75 12% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Apr 13, 2019
100 91% First Reformed (2018) - Apr 11, 2019
95 70% The Florida Project (2017) - Apr 09, 2019
75 12% Phantom Thread (2017) - Apr 09, 2019
90 50% An Elephant Sitting Still (2018) - Apr 07, 2019
90 50% Stand by Me (1986) - Apr 04, 2019
80 27% Closely Watched Trains (1966) - Apr 03, 2019