Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
attfiecz

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: Sep 15, 2018

more Recent Ratings
Check out attfiecz's...
80 42% Inside Job (2010) - Sep 15, 2018
80 42% Where Eagles Dare (1968) - Sep 15, 2018
90 73% Thief (1981) - Sep 15, 2018
75 26% The Keep (1983) - Sep 15, 2018
75 26% Ali (2001) - Sep 15, 2018
80 42% Miami Vice (2006) - Sep 15, 2018
65 13% Blackhat (2015) - Sep 15, 2018
100 92% The Godfather (1972) - Sep 15, 2018
80 42% Serpico (1973) - Sep 15, 2018
90 73% Dog Day Afternoon (1975) - Sep 15, 2018