august

august
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: no.

more Recent Ratings

88 71% Interstellar (2014) - Rated 06 Oct 2017
85 50% Ratatouille (2007) - Rated 06 Oct 2017
87 62% Birdman (2014) - Rated 06 Oct 2017
88 71% City of God (2002) - Rated 06 Oct 2017
87 62% District 9 (2009) - Rated 06 Oct 2017
84 42% Collateral (2004) - Rated 06 Oct 2017
84 42% Superbad (2007) - Rated 06 Oct 2017
84 42% Finding Dory (2016) - Rated 06 Oct 2017
87 62% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 06 Oct 2017
81 32% Arrival (2016) - Rated 06 Oct 2017