auguste

auguste
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 37% District 9 (2009) - Rated 19 Feb 2020
85 80% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 19 Feb 2020
79 61% Big Hero 6 (2014) - Rated 19 Feb 2020
83 73% Persepolis (2007) - Rated 19 Feb 2020
76 46% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 19 Feb 2020
80 65% 28 Days Later (2002) - Rated 19 Feb 2020
71 29% Ted (2012) - Rated 19 Feb 2020
75 40% Man of Steel (2013) - Rated 19 Feb 2020
91 90% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 19 Feb 2020
65 12% Ip Man 3 (2015) - Rated 19 Feb 2020