auntandre2

auntandre2
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2016
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 77% The King of Comedy (1982) - Rated 25 Dec 2016
83 31% Fast Five (2011) - Rated 20 Dec 2016
26 2% Sharknado 3: Oh Hell No! (2015) - Rated 20 Dec 2016
17 0% Piranhaconda (2011) - Rated 20 Dec 2016
89 89% Se7en (1995) - Rated 20 Dec 2016
86 64% Match Point (2005) - Rated 19 Dec 2016
87 77% The Truman Show (1998) - Rated 19 Dec 2016
85 51% Furious 7 (2015) - Rated 14 Dec 2016
85 51% Chico & Rita (2010) - Rated 12 Dec 2016
87 77% Jackie Brown (1997) - Rated 12 Dec 2016