Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aupmbr

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Jun 8, 2019

more Recent Ratings
70 71% Reservoir Dogs (1992) - Jun 11, 2019
70 71% A Serious Man (2009) - Jun 11, 2019
65 56% Gangs of New York (2002) - Jun 11, 2019
70 71% The King of Comedy (1983) - Jun 11, 2019
80 93% Oldboy (2003) - Jun 11, 2019
60 40% American Beauty (1999) - Jun 11, 2019
90 98% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Jun 11, 2019
70 71% The Departed (2006) - Jun 11, 2019
60 40% Split (2017) - Jun 11, 2019
50 16% What We Do in the Shadows (2014) - Jun 11, 2019