aura

aura
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2007
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

12% Spider-Man 2 (2004) - Rated 10 Feb 2007
64% Batman Begins (2005) - Rated 10 Feb 2007
33% X2: X-Men United (2003) - Rated 10 Feb 2007
33% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 10 Feb 2007
33% Stalker (1979) - Rated 10 Feb 2007
10 90% Million Dollar Baby (2004) - Rated 10 Feb 2007
5% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 10 Feb 2007
64% Se7en (1995) - Rated 10 Feb 2007
10 90% The Departed (2006) - Rated 10 Feb 2007
33% Goodfellas (1990) - Rated 10 Feb 2007