aurifelix

aurifelix
Film Freak - 511 Film Ratings
Member Since: 13 May 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 29% Mallrats (1995) - Rated 18 Jun 2015
50 15% Bedazzled (2000) - Rated 18 Jun 2015
85 90% Goldfinger (1964) - Rated 18 Jun 2015
80 86% Blade Runner (1982) - Rated 18 Jun 2015
70 72% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 18 Jun 2015
70 72% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 18 Jun 2015
85 90% Spirited Away (2001) - Rated 18 Jun 2015
60 44% Commando (1985) - Rated 18 Jun 2015
40 5% Planet of the Apes (2001) - Rated 18 Jun 2015
60 44% Dawn of the Dead (2004) - Rated 18 Jun 2015