aurora

aurora
Celluloid Junkie - 4350 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2008
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 77% The Two Escobars (2010) - Rated 28 Sep 2021
38 20% The Keeper (2019) - Rated 28 Sep 2021
70 70% The Graduate (1967) - Rated 23 Sep 2021
58 44% Three Men in a Boat (1975) - Rated 23 Sep 2021
86 91% McCartney 3, 2, 1 (2021) - Rated 23 Sep 2021
10 7% A Lonely Place to Die (2011) - Rated 23 Sep 2021
60 48% Efterforskningen (2020) - Rated 23 Sep 2021
29 14% The Finest Hours (2016) - Rated 23 Sep 2021
21 12% 1864 (2014) - Rated 10 Sep 2021
70 70% Wallander (2005) - Rated 10 Sep 2021