austinvdubs

austinvdubs
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 83% American Fiction (2023) - Rated 18 Feb 2024
35 3% Aftersun (2022) - Rated 08 Oct 2023
87 57% Drive My Car (2021) - Rated 15 Feb 2023
77 27% Boiling Point (2021) - Rated 15 Feb 2023
84 42% Tár (2022) - Rated 15 Feb 2023
82 34% The Fabelmans (2022) - Rated 15 Feb 2023
89 67% Pinocchio (2022) - Rated 15 Feb 2023
91 81% The Innocents (2021) - Rated 15 Feb 2023
68 17% Shithouse (2020) - Rated 13 Feb 2023
88 63% Triangle of Sadness (2022) - Rated 23 Jan 2023