Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
avSv9l

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
88 55% American Pie (1999) - Jan 18, 2020
80 35% Thor (2011) - Jan 18, 2020
70 15% Deadpool (2016) - Jan 18, 2020
50 5% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020
85 45% The Avengers (2012) - Jan 18, 2020
78 25% There's Something About Mary (1998) - Jan 18, 2020
90 75% Jurassic Park (1993) - Jan 18, 2020
96 85% Bean (1997) - Jan 18, 2020
89 65% Godzilla (1998) - Jan 18, 2020
98 95% The Shawshank Redemption (1994) - Jan 18, 2020