avecchio12

avecchio12
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2021
Location: New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Underground (1995) - Rated 03 Jul 2021
95 78% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Jul 2021
95 78% La Jetée (1962) - Rated 03 Jul 2021
93 60% Whiplash (2014) - Rated 03 Jul 2021
93 60% Uncut Gems (2019) - Rated 03 Jul 2021
90 48% The Godfather: Part II (1974) - Rated 03 Jul 2021
100 94% The Godfather (1972) - Rated 03 Jul 2021
95 78% Raging Bull (1980) - Rated 03 Jul 2021
90 48% Toy Story (1995) - Rated 03 Jul 2021
93 60% Dazed and Confused (1993) - Rated 03 Jul 2021