averagerate

averagerate
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% 13 Reasons Why (2017) - Rated 20 Aug 2017
97 95% Twin Peaks (1990) - Rated 20 Aug 2017
95 93% Game of Thrones (2011) - Rated 20 Aug 2017
100 99% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Aug 2017
98 98% Band of Brothers (2001) - Rated 20 Aug 2017
38 8% Troll 2 (1990) - Rated 20 Aug 2017
33 2% Troll (1986) - Rated 20 Aug 2017
27 0% Manos: The Hands of Fate (1966) - Rated 20 Aug 2017
43 11% The Room (2003) - Rated 20 Aug 2017
38 8% God's Not Dead 2 (2016) - Rated 20 Aug 2017