averjonny

averjonny
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2012
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 70% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 04 Mar 2013
85 74% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 04 Mar 2013
82 52% Gattaca (1997) - Rated 04 Mar 2013
72 21% Black Hawk Down (2001) - Rated 04 Mar 2013
82 52% Con Air (1997) - Rated 04 Mar 2013
70 18% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 04 Mar 2013
82 52% Avatar (2009) - Rated 04 Mar 2013
75 28% My Stepmother Is an Alien (1988) - Rated 04 Mar 2013
75 28% Big Momma's House (2000) - Rated 04 Mar 2013
87 88% Bad Boys (1995) - Rated 04 Mar 2013