averroesbr

averroesbr
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2014
Location: Surabaya, Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 71% Memento (2001) - Rated 02 Feb 2014
96 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 02 Feb 2014
93 84% The Godfather (1972) - Rated 02 Feb 2014
89 71% Django Unchained (2012) - Rated 02 Feb 2014
76 19% Thor (2011) - Rated 02 Feb 2014
86 55% The Prestige (2006) - Rated 02 Feb 2014
79 34% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 02 Feb 2014
93 84% The Dark Knight (2008) - Rated 02 Feb 2014
93 84% Amadeus (1984) - Rated 02 Feb 2014
79 34% Immortal Beloved (1994) - Rated 02 Feb 2014