avinson11

avinson11
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Novato, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Jul 2013
75 23% True Grit (2010) - Rated 18 Jul 2013
95 98% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Jul 2013
40 3% Trainspotting (1996) - Rated 18 Jul 2013
75 23% Drive (2011) - Rated 18 Jul 2013
65 11% State of Play (2003) - Rated 18 Jul 2013
85 71% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 18 Jul 2013
75 23% Tinker, Tailor, Soldier, Spy (1979) - Rated 18 Jul 2013
82 56% Gattaca (1997) - Rated 21 Mar 2012
76 29% The Simpsons Movie (2007) - Rated 21 Mar 2012