awarenesspm

awarenesspm
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 24% Drive (2011) - Rated 27 Feb 2017
80 75% Fringe (2008) - Rated 27 Feb 2017
77 58% Luke Cage (2016) - Rated 27 Feb 2017
89 91% Breaking Bad (2008) - Rated 27 Feb 2017
79 67% The Expanse (2015) - Rated 27 Feb 2017
89 91% Léon: The Professional (1994) - Rated 27 Feb 2017
75 35% The Princess and the Frog (2009) - Rated 27 Feb 2017
75 35% Her (2013) - Rated 27 Feb 2017
90 97% Interstellar (2014) - Rated 27 Feb 2017
75 35% Ex Machina (2015) - Rated 27 Feb 2017