Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
awiBBh

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 45% Scream 3 (2000) - Jan 18, 2020
60 31% Lars and the Real Girl (2007) - Jan 18, 2020
85 63% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jan 18, 2020
85 63% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 18, 2020
100 86% Sherlock (2010) - Jan 18, 2020
4% Hairspray (2007) - Jan 18, 2020
100 86% The Goonies (1985) - Jan 18, 2020
20 13% Forrest Gump (1994) - Jan 18, 2020
70 45% The Avengers (2012) - Jan 18, 2020
25 22% Paranormal Activity (2009) - Jan 18, 2020