aworks

aworks
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 90% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Mar 2017
71 25% Goldfinger (1964) - Rated 10 Mar 2017
84 69% Diabolique (1955) - Rated 10 Mar 2017
81 62% Remember the Night (1940) - Rated 10 Mar 2017
84 69% Her (2013) - Rated 10 Mar 2017
91 98% Strangers on a Train (1951) - Rated 10 Mar 2017
77 44% Syriana (2005) - Rated 10 Mar 2017
85 78% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 10 Mar 2017
75 39% Rope (1948) - Rated 10 Mar 2017
84 69% Key Largo (1948) - Rated 10 Mar 2017