awzaq

awzaq
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2022
Location: Salvador, Bahia, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 02 Feb 2022
95 64% Dune (2021) - Rated 02 Feb 2022
85 20% Maelström (2000) - Rated 02 Feb 2022
95 64% Polytechnique (2009) - Rated 02 Feb 2022
80 9% Enemy (2014) - Rated 02 Feb 2022
90 36% Sicario (2015) - Rated 02 Feb 2022
100 91% Prisoners (2013) - Rated 02 Feb 2022
95 64% Arrival (2016) - Rated 02 Feb 2022
85 20% Incendies (2010) - Rated 02 Feb 2022
95 64% The Master (2012) - Rated 02 Feb 2022