axel13fr

axel13fr
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 80% Zootopia (2016) - Rated 15 Jul 2016
92 80% Whiplash (2014) - Rated 15 Jul 2016
90 55% Everest (2015) - Rated 21 May 2016
90 55% The Departed (2006) - Rated 21 May 2016
85 18% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 21 May 2016
89 32% A Beautiful Mind (2001) - Rated 04 Jul 2015
94 86% Inception (2010) - Rated 04 Jul 2015
90 55% Starship Troopers (1997) - Rated 04 Jul 2015
88 27% Cloud Atlas (2012) - Rated 04 Jul 2015
50 2% Tokyo Tribe (2014) - Rated 04 Jul 2015