axinara

axinara
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2021
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% Oldboy (2003) - Rated 12 Feb 2022
85 75% Contratiempo (2016) - Rated 08 Feb 2022
95 98% Arrival (2016) - Rated 08 Feb 2022
85 75% Hereditary (2018) - Rated 05 Feb 2022
90 92% A Tale of Two Sisters (2003) - Rated 05 Feb 2022
75 37% Promising Young Woman (2020) - Rated 09 Dec 2021
75 37% Only Yesterday (1991) - Rated 07 Dec 2021
70 23% Dune (2021) - Rated 07 Dec 2021
80 56% My Octopus Teacher (2020) - Rated 04 Dec 2021
40 11% Body of Evidence (1993) - Rated 04 Dec 2021