Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ayarsiz_pusu

Flick Fan - 82 Film Ratings

Member Since: Mar 20, 2020

more Recent Ratings
Check out ayarsiz_pusu's...
81 14% Biz Böyleyiz (2020) - Mar 21, 2020
85 31% Eltilerin Savaşı (2020) - Mar 21, 2020
88 43% Honeyland (2019) - Mar 21, 2020
80 9% Marriage Story (2019) - Mar 21, 2020
90 66% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Mar 21, 2020
72 3% Mr. Nobody (2009) - Mar 21, 2020
86 35% P.K. (2014) - Mar 21, 2020
86 35% The Son of Bigfoot (2017) - Mar 21, 2020
88 43% Storks (2016) - Mar 21, 2020
92 84% Inside Out (2015) - Mar 21, 2020