ayashp

ayashp
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2015
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 12% Get Out (2017) - Rated 08 Jul 2017
94 87% Three Colors: White (1994) - Rated 24 Sep 2016
90 69% Life Is Beautiful (1997) - Rated 24 Sep 2016
30 0% Florence Foster Jenkins (2016) - Rated 24 Sep 2016
88 51% Adaptation. (2002) - Rated 24 Sep 2016
80 21% Anomalisa (2015) - Rated 24 Sep 2016
89 57% Happiness (1998) - Rated 24 Sep 2016
90 69% Her (2013) - Rated 24 Sep 2016
70 8% Lost in Translation (2003) - Rated 24 Sep 2016
80 21% Flightplan (2005) - Rated 24 Sep 2016