aybalasimsek

aybalasimsek
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 62% Boogie Nights (1997) - Rated 04 Mar 2021
88 73% Un Chien Andalou (1929) - Rated 04 Mar 2021
70 34% The Host (2006) - Rated 04 Mar 2021
0% Yes Man (2008) - Rated 04 Mar 2021
99 98% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 04 Mar 2021
83 62% Dazed and Confused (1993) - Rated 04 Mar 2021
63 27% Stand by Me (1986) - Rated 04 Mar 2021
75 43% Funny Games (1997) - Rated 04 Mar 2021
98 96% Apocalypse Now (1979) - Rated 04 Mar 2021
95 93% The Exterminating Angel (1962) - Rated 04 Mar 2021