aybukeozturk

aybukeozturk
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 58% The Butterfly Effect (2004) - Rated 12 Jun 2017
55 19% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 12 Jun 2017
50 11% Zathura (2005) - Rated 12 Jun 2017
50 11% Hababam sinifi dokuz doguruyor (1978) - Rated 12 Jun 2017
80 77% Dead Poets Society (1989) - Rated 12 Jun 2017
80 77% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 12 Jun 2017
45 2% Clueless (1995) - Rated 12 Jun 2017
75 58% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 12 Jun 2017
80 77% The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Jun 2017
65 25% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 12 Jun 2017