aydogdu

aydogdu
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2021
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 83% The Lighthouse (2019) - Rated 07 Nov 2021
10 0% American Sniper (2014) - Rated 06 Nov 2021
20 1% The Siege (1998) - Rated 06 Nov 2021
10 0% Divergent (2014) - Rated 06 Nov 2021
0% The Promise (2016) - Rated 06 Nov 2021
20 1% Darkest Hour (2017) - Rated 06 Nov 2021
30 3% Issiz adam (2008) - Rated 06 Nov 2021
20 1% Swept Away (2002) - Rated 06 Nov 2021
20 1% Eternals (2021) - Rated 06 Nov 2021
20 1% Suburbicon (2017) - Rated 06 Nov 2021