aykut93

aykut93
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 40% Journey to the Center of the Earth (2008) - Rated 25 Feb 2018
75 27% Space Jam (1996) - Rated 25 Feb 2018
87 91% Game of Thrones (2011) - Rated 25 Feb 2018
77 39% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 25 Feb 2018
81 77% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 25 Feb 2018
81 77% The Martian (2015) - Rated 25 Feb 2018
80 58% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 24 Feb 2018
80 58% Zombieland (2009) - Rated 24 Feb 2018
80 58% The Rock (1996) - Rated 24 Feb 2018
75 27% Life Is Beautiful (1997) - Rated 24 Feb 2018