aysegul

aysegul
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2011
Location: asd, ads, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 39% Hannibal (2001) - Rated 02 Jul 2011
100 87% Sherlock Holmes (2009) - Rated 02 Jul 2011
85 25% The Social Network (2010) - Rated 02 Jul 2011
100 87% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 02 Jul 2011
99 73% Persepolis (2007) - Rated 02 Jul 2011
89 39% The Pianist (2002) - Rated 02 Jul 2011
88 33% Cast Away (2000) - Rated 02 Jul 2011
100 87% Forrest Gump (1994) - Rated 02 Jul 2011
88 33% The Green Mile (1999) - Rated 02 Jul 2011
85 25% Goodfellas (1990) - Rated 02 Jul 2011