aysenur

aysenur
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2013
Location: Balýkesir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 42% Ida (2013) - Rated 09 Jun 2014
89 66% Rain Man (1988) - Rated 07 Jan 2014
88 58% The Bucket List (2007) - Rated 07 Jan 2014
75 23% The Machinist (2004) - Rated 07 Jan 2014
87 52% The Pianist (2002) - Rated 07 Jan 2014
90 70% Mary and Max (2009) - Rated 07 Jan 2014
92 83% Black Swan (2010) - Rated 07 Jan 2014
88 58% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 07 Jan 2014
88 58% The Fountain (2006) - Rated 07 Jan 2014
85 46% Gravity (2013) - Rated 07 Jan 2014