aysn

aysn
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 76% Limitless (2011) - Rated 20 Apr 2015
80 62% King Kong (2005) - Rated 20 Apr 2015
78 31% Cars (2006) - Rated 20 Apr 2015
77 19% Phone Booth (2003) - Rated 20 Apr 2015
82 85% Se7en (1995) - Rated 20 Apr 2015
81 76% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Apr 2015
84 96% Amélie (2001) - Rated 20 Apr 2015
81 76% Patch Adams (1998) - Rated 20 Apr 2015
82 85% American History X (1998) - Rated 20 Apr 2015
80 62% The Legend of Bagger Vance (2000) - Rated 20 Apr 2015