aytkn

aytkn
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 99% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 06 Nov 2018
36% Rush (2013) - Rated 04 Nov 2018
78% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 04 Nov 2018
78% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 04 Nov 2018
36% Noah (2014) - Rated 04 Nov 2018
78% Schindler's List (1993) - Rated 04 Nov 2018
36% Forrest Gump (1994) - Rated 04 Nov 2018
36% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 04 Nov 2018
36% The Incredible Hulk (2008) - Rated 04 Nov 2018
78% Black Mirror (2011) - Rated 04 Nov 2018