aytunc
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out aytunc's...
50 | Sweet November (2001) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | City of Angels (1998) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Forrest Gump (1994) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Hero (2002) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | Before Sunset (2004) - Rated 30 Aug 2016 |
50 | P.S. I Love You (2007) - Rated 30 Aug 2016 |