Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
az7500

Flick Fan - 82 Film Ratings

Member Since: Feb 19, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
60 23% A Beautiful Mind (2001) - Feb 19, 2019
92 62% A Heart in Winter (1992) - Feb 19, 2019
80 43% La Dolce vita (1960) - Feb 19, 2019
70 31% The Illusionist (2010) - Feb 19, 2019
88 52% My Night at Maud's (1969) - Feb 19, 2019
90 57% Inside Out (2015) - Feb 19, 2019
50 17% Shopgirl (2005) - Feb 19, 2019
"Outside of the scene with gloves, the movie is not so memorable... Jason Schwartzman is annoying"
50 17% Wasabi (2001) - Feb 19, 2019
30 12% Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) - Feb 19, 2019
"Over hyped Garbage that subverts not only our expectations but our childhood memories. Hopefully the last film of Rian Johnson"
50 17% La Femme Nikita (1990) - Feb 19, 2019