azeazeaze

azeazeaze
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2009
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% The Castle in the Sky (1986) - Rated 20 Jun 2009
80 66% Be Kind Rewind (2008) - Rated 20 Jun 2009
80 66% Back to the Future (1985) - Rated 20 Jun 2009
70 28% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 20 Jun 2009
70 28% Finding Nemo (2003) - Rated 20 Jun 2009
45 14% Chicago (2002) - Rated 20 Jun 2009
40 12% Patch Adams (1998) - Rated 20 Jun 2009
75 43% Modern Times (1936) - Rated 20 Jun 2009
70 28% X2: X-Men United (2003) - Rated 20 Jun 2009
20 0% American History X (1998) - Rated 20 Jun 2009